Вплив вірусу COVID-19 на оформлення апостиля в Україні

Від admin
Коронавірус зачепив всі сфери трудової діяльності не тільки по всьому світу, а й в Україні. Проголошений карантин вплинув на роботу не тільки розважальної сфери, ресторанної, навчальної, торговельної, а й на галузь послуг проставлення штампа апостиль
Вже сьогодні стало відомо, що Департамент консульської служби при МЗС України припиняє свою діяльність з 16 по 19 березня 2020. Тобто вони не будуть ані приймати, ні видавати вже попередньо прийняті довідки. Що буде після 19го числа, поки що невідомо. Було оголошено про офіційне підтвердження цього на сайті МЗС в рубриці апостилювання.
Якщо пам’ятаєте, то в цьому відділі приймали такі документи: довідки з податкової, медичні та про відсутність судимості.
Тепер Вам потрібно проглянути свій пакет бумаг на наявність вищезазначених сертифікатів і врахувати ці події, тому що термін дійсності документів всього три місяці.
Передавайте їх нам якоюсь поштою, і ми відразу після відкриття віконця в Міністерстві подамо на швидку чи звичайну апостилізацію.